HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Şirketimiz değerli babamız Süleyman ŞENGÜL tarafından 1985 yılında şahıs firması olarak kereste sektörüne başlamıştır. 1993 yılında ise kurumsallaşarak Hacifahiroğlu Kereste İnşaat Ltd. Şti olarak kereste ve inşaat sektöründe faaliyet göstermektedir. Kereste faaliyetimiz imalat dışında günümüzün yenilikleri hazır kalıp, plywood, osb gibi ürünleri satmaktayız.

İnşaat sektörünün hız kazandığı anlarda kendi öz sermayemizle aracı olmadan yurt dışından kereste ithalatı yapıyoruz.İnşaat alanında ise beş evler nilüfer bölgesinde bitmiş ve devam eden İnşaatlarımız satılık daire ve dükkânlarımız vardır.Gelecekte de dün olduğu gibi bugünde çağın getirdiği yenliklere uyarak hem kereste sektöründe hem inşaat müteahhitliğinde yolumuza durmadan devam edeceğiz.

Amacımız hem ekonomiye faydalı hem de insanlara ekmek kapısı olmak ve iş ajanı yaratmak. Yönetim ve üretim fonksiyonlarının etkin, verimli ve müşteri odaklı çalışmasını sağlamak üzere kurulmuş olan kalite yönetim sistemimiz, tüm firma çalışanlarının katılımı ve yönetimin desteğiyle toplam kalite yönetimi hedefine ulaşılmasında temel taş görevini üstlenmektedir. Tam müşteri ve personel memnuniyetini sağlamak, Sıfır kusur yüzdesi ile ürün üretmek düşüncesi politikamızdır.